Milá běžkyně, milý běžče,

v sobotu 20.4. se potkáme na devátém ročníku Pyšelského kopečku, proto prosím věnuj pozornost praktickým informacím.

Start závodu je opět na  fotbalovém hřišti v Pyšelích .

Příjezd autem:

Ve směru od Prahy sjížděj na Čtyřkoly nebo Čerčany a dále na Pyšely. Ve směru od Benešova sjížděj na Čerčanském sjezdu. K parkování využij louku, která nám byla k tomuto účelu poskytnuta. Nachází se kousek od Sokolovny, cestou ke stavebninám. Pro startující na trase ULTRA máme k dispozici pozemek nedaleko startu. Viz mapka. Pár volných míst je také na náměstí a v okolích ulicích, ale prosím neparkuj mimo vyznačené plochy. Nechceme nikomu blokovat výjezd ze dvora nebo komplikovat provoz.

Parkování je na pozemku mezi Stavebninami a Nádražní ulicí, na parkovišti u MŠ pod restaurací SOKOLOVNA.

Prosíme, parkujte s ohledem na obyvatele Pyšel a také běžce, kteří budou chtít zaparkovat vedle vás. Dbejte pokynů organizátorů.

Přímo v místě startu závodu parkování NENÍ MOŽNÉ.

Na louce před hřištěm a v zóně pro dětské běhy je přísný ZÁKAZ PARKOVÁNÍ.     

Vlak :

Upozorňujeme, že vlaková zastávka Pyšely je od obce vzdálena cca 2km. Je lepší vystoupit v Mirošovicích u Prahy a do Pyšel dojet autobusem. Jede ale pouze  v 10:11 hod. , 12:10 hod. Druhou variantou je vystoupit v Čerčanech a vzít taxíka za cca 100,-(tel 732534584) anebo to prostě pěšky dojít ze zastávky Čtyřkoly nebo Pyšely.

Prezence :

Prezence je možná v sobotu 20.4.2024 v čase  UltraPUNKtrail 5:45 – 6:40 ostatní závody 11:30 – 13:20.

Apelujeme na všechny, aby svou prezenci nenechávali na poslední chvíli, jelikož zde bude opravdu velký počet běžců a chceme se tak vyhnout frontám a čekání. Přijďte prosím včas!

Při platbě po 10.4. vezmi prosím potvrzení o zaplacení/kopii výpisu z účtu.

Pohyb se psy :

Canicrosaře prosíme, aby měli své pejsky na vodítku a uklízeli po nich. V prostoru startu, ale i na trati bude dostatek míst k občerstvení čtyřnohých parťáků.

Zázemí :

V areály fotbalového hřiště  bude k dispozici kompletní zázemí – šatny, sprchy, pohoštění.

Trasa :

6,5/11,5/ 21 km trasa bude vyznačena stálými značkami na stromech/ bíle kolečko, při odbočení se šipkou a doplněné fáborky / BRIT/ a šipkami. Protože nám každoročně dobrovolníci trasu přeznačí,  doporučujeme trasu pečlivě nastudovat a případně si ji stáhnout do chytrého zařízení. V lese bohužel můžeš narazit na značení jiného závodu. Aby Tě to nemátlo, tak měj prosím na paměti, že žádný barevný sprej nepoužíváme a s tímto značením nemáme nic společného.

80km trasa také doznala dvou malinkých  změn, proto si prosím stáhni aktuální mapu z webu www.pyselskykopecek.cz/trasy Na turistických značkách bude značení hlavně na křižovatkách. Úseky s vlastním značením označíme tak, abys nezabloudil/a. Opět připomínáme, že značení sprejem je z jiného závodu, neřiď se jím. Na startu bude k dispozici itinerář, který je už teď k nastudování na stejném odkazu jako trasa. Ze zkušeností z minulých ročníků je opravdu důležité si mapu s trasou stáhnout do chytrého zařízení, případně použít klasickou mapu a orientovat se podle itineráře. Stává se, že nám značení lidé strhávají a někdy bohužel i trasu přeznačí jinam. Takže vždy a za každé okolnosti věř navigaci a hlavně itineráři, značení je pouze doplňkové. Kontroly jsou tento rok ve formě kleštiček z orienťáku a všechny jsou dostupné na webu i s popisem. Pořádně je nastuduj dopředu, ať nedochází k penalizacím nebo dokonce k diskvalifikaci.

Občerstvení po doběhu:

Každý závodník dostane poukázku na pivo nebo limonádu dle vlastního výběru zdarma. Zda požije před či po závodě je samozřejmě jeho věc 🙂

Součástí zázemí je bufet a gril, takže se můžete těšit na vynikající klobásky, steaky a další občerstvení.

!!!!Žádné jednorázové kelímky!!!!

NEZAPOMEŇTE – ani tentokrát nebudeme poskytovat žádné jednorázové kelímky!

Přineste si proto kelímek, s kterým byste mohli běžet (ideální plastový, skládací) a použili ho na našich občerstvovacích stanicích.

Moderuje opět skvělý Honza Smetana a těšit se můžeš i na skvělou pozávodní atmosféru. Od cca 15:00 hod. ŽIVÁ KAPELA – EXT Band a po celý den bubenická show – LÍŠAMANI.  

Celý organizační tým bude poctěn, když se hned po převlečení do suchého nesbalíš a dáš si něco dobrého k jídlu, pivko a zafandíš přibíhajícím běžcům z trati UltraPUNKtrailu na 80 km, zabavíš sa při poslechu a tanci u živé kapely.  Když už někdo uběhne 80 km v terénu Posázaví, tak si to fakt zaslouží 😊.

Těšit se rozhodně můžeš na TOMBOLU o parádní ceny od partnerů akce. / třeba auto s plnou nádrží na víkend/

TAK AŤ TI TO V SOBOTU BĚHÁ!!! 😊

Těšíme se na Tebe, krásný den

Peter Matisko a tým Pyšelského Kopečku

Kategorie: Nezařazené

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *