Důležité informace pro ultra závod na 77km a závod na 5km (vč. canicrossu) najdete níže. Věnujte prosím informacím chvilku pozornosti. Závod na 10km a 21km probíhá beze změn.

Při obhlídce trasy jsme bohužel narazili na polomy, které nás nutí mírně přetrasovat trasu na 5km. Doufejme, že je to změna k lepšímu a trasa takto zůstane i v budoucích ročnících. Nové GPX a odkaz na mapy.cz jsou k nahlédnutí a stažení na webu https://pyselskykopecek.cz/trasy/. Vzhledem k těmto změnám se posouvá čas startu pro canicross na 14:20 a pro běh na 14:25. Trasa se kříží s delšími trasami a docházelo by ke zmatkům, pokud by všechny trasy canicrossu startovali společně. Děkujeme za pochopení.

Po loňské zkušenosti se značením na trase 77km, kdy nám většinu fáborků strhala (i přes ohlášení) lesní správa a turisté nám dokonce několik úseků přeznačili jinam, prosíme všechny o pečlivé nastudování itineráře a mapy. Důrazně doporučujeme stažení trasy do hodinek s navigací nebo mobilního telefonu. Mapa, GPX a itinerář jsou k nahlédnutí a stažení na stejném odkazu https://pyselskykopecek.cz/trasy/ a vytištěný itinerář s mapou dostane každý na startu. Na turistických stezkách se prosím spoléhejte hlavně na značení KČT, fáborky budeme používat v menší míře než loni, ale všechny důležité a méně přehledné křižovatky označíme navíc křídovým sprejem. Cesty mimo turistické značky označíme ve stejné míře jako loni. Děkujeme za pochopení.


0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *