Mia Optik – Naším cílem je maximální a komplexní péče o Váš zrak. To zahrnuje odborné měření, aplikaci kontaktních čoček, poradenství a pomoc při výběru vhodných brýlí a brýlových čoček a jejich zhotovení v moderně vybavené dílně. Tvoříme odpovědnou cenovou politiku bez efektních triků s imaginárními slevami.

Auto Opat – Autopůjčovna, servis Škoda a operativní leasing. Nabízíme krátkodobé a dlouhodobé pronájmy vozidel. V autopůjčovně výběr z více než 600 vozů. Poskytujeme progresivní způsob financování – finanční leasing a operativní leasing. Ruční mytí vozů.

Brit – Vývoj, výroba a distribuce extrudovaných krmiv pro psy a kočky. Nabízíme granulované i konzervované krmivo, doplňky stravy a pamlsky. Nabízíme superprémiové krmivo pro psy a kočky. K dispozici jsou různé příchuti, a to s kuřecím, lososím, krůtím, rybím a jehněčím masem.

Jablotron – Jsme českou technologickou firmou s vlastním vývojem i výrobou a tradicí od roku 1990. Naše systémy pro zabezpečení a chytré ovládání domácností i firem usnadňují život milionům lidí po celém světě. Montáže alarmů zajišťují naši certifikovaní montážní partneři.

GU – GU energetické gely obsahující v pouhých 100 kaloriích komplex cukrů, maltodextrinu (70–80 %) a fruktózy (20–30 %, dle příchuti). Jako rychlý zdroj energie pro lidské tělo umožňují zvyšování a udržení výkonu při každodenním tréninku či víkendových vyjížďkách.

Infinit SEN – Unikátní saunový svět. Můžete si užít sedm druhů tajuplných saunových truhel, masáže a procedury, wellness pobyty, zážitkové balíčky, saunové ceremoniály každý den. Dárkové poukazy a vstupy naleznete na našem eshopu.

ÚVT – Zajišťujeme vysokorychlostní internet ve městech Praha – Ďáblice i Cholupice, Říčany, Zdiměřice, Jesenice, Benešov a okolí. Poskytujeme připojení k internetu pro domácnosti, firmy či panelové domy. Nabízíme připojení k pevné telefonní lince UVTtel a digitální televizi IPTV.